Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Держдеп: Україна – частина Заходу

Про це помічник державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи та Євразії Весс Мітчелл (Aaron Wess Mitchell) заявив у ході виступу в аналітичному центрі Heritage Foundation, який називають одним із експертних джерел президентської адміністрації за багатьома напрямками політики. У ході промови Весс Мітчелл окреслив стратегію адміністрації Дональда Трампа щодо Європи.

“Ми маємо сприймати Захід, як спільноту демократичних країн, які об’єднані історією, культурою та спільними жертвами. Деякі його члени – це старі демократії, а деякі – ні. Деякі є членами ЄС, чи НАТО, а інші – ні. Деякі слабкі, а деякі сильні. Деякі географічно захищені, інші ж – мають вразливу позицію. Україна та Грузія є членами Заходу і історично, і через вибір їх народів. Британія залишиться у серці Заходу і після Брекзіту. Суть у тому, що необхідний об’єднавчий принцип, а не лише інституції. Інституції – це засіб, а не мета”, – заявив Мітчелл, який відвідував Україну із офіційним візитом в травні п.р.

У ході промови він також наголосив, що США будуть посилювати санкції щодо Росії у відповідь на її агресію, доки президент Росії Путін не обере інший шлях. Мітчелл звернув увагу на підтримку Америкою створення незалежного антикорупційного суду в Україні в одному ряду із підтримкою реформ в Україні з боку США та продажу офіційному Києву летальних американських озброєнь.