Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Міжпарламентська асамблея для протистояння російській агресії

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що з його ініціативи у суботу, 9 червня, парламент України проводитиме міжнародну конференцію. «Я запросив до участі у конференції голів парламентів дружніх нам Молдови та Грузії. Ми маємо на меті – разом тут, у Києві, оголосити про створення спільної Міжпарламентської асамблеї Грузії, Молдови та України», – цитує спікера ВР офіційний сайт парламенту.

За словами голови ВР, це «дуже важливий а також символічний крок, адже долі наших народів дуже близькі, три наші держави є членами Східного партнерства з ЄС та прагнуть стати повноправними членами Європейського Союзу та НАТО». Парубій зазначив, що особливе значення має факт: три наші держави зазнали російської воєнної агресії та мають окуповані Росією території. «Ми об’єднуємося, щоби ясно і твердо говорити одним голосом. Ми об’єднуємося, щоб ефективно протистояти російській агресії та загрозам нашій безпеці. Ми об’єднуємося заради кращого і безпечного майбутнього наших народів!» – виголосив він.

Спікер також повідомив, що у конференції візьмуть участь і голови парламентів інших європейських держав, насамперед країн Балто-Чорноморського поясу, а також депутати Європарламенту та конгресмени США. Андрій Парубій запросив народних депутатів України долучитися до цього важливого міжнародного заходу.