Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ар’єв: Не чекав такого від The New York Times…

“Не хотів сюди писати ще довго – так змусили. “Нью-Йорк Таймз” у своїй статті висмикнула з контексту мій коментар”, – написав у Фейсбук Володимир Ар’єв з приводу статті Ендрю Крамера (Andrew E. Kramer) “Заради американських ракет Україна припинила співпрацю з розслідуванням Мюллера” (“Ukraine, Seeking U.S. Missiles, Halted Cooperation With Mueller Investigation”) у The New York Times. “Не чекав цього від поважного видання”, – зауважує народний депутат.

“Коли журналіст Ендрю Крамер спитав мене, чи знаю я щось про те, що зупинене розслідування в Україні щодо Манафорта, і чи відомо мені, чи зверталася до українських правоохоронців американська сторона, я відповів буквально: «Мені достеменно невідомо, чи американські колеги зверталися до українських. Можу припустити, що через наявну в країні ситуацію Україна уникає всіх моментів, які можуть роздратувати американську адміністрацію, але якщо американські слідчі звернуться до українських, то українська сторона зробить все необхідне відповідно до існуючих двосторонніх угод», – наголошує політик.

“На нерозривності фрази у випадку цитування я наполягав. Недарма. Іншу думку я виклав так: «Не виключено, що справа Манафорта могла опинитися в довгій шухляді, але переважно через те, що у нас просто не вистачає слідчих, які могли би якісно дати раду справам такого рівня складності», – підкреслює Володимир Ар’єв. – Звернувся через журналістку, яка брала участь в підготовці матеріалу, з проханням передати в “Нью-Йорк Таймз” моє бажання скорегувати першу цитату. Отримав відповідь, що газета скоротила її. От і все”.

“Відверто здивований останньою публікацією в “Нью-Йорк Таймз” стосовно призупинення співпраці ГПУ з правоохоронними органами США, зокрема, щодо Манафорта, – написав також у Фейсбук заступник Генерального прокурора Эвген Энін. – Хочу сподіватись, що йдеться про банальну помилку в перекладі (lost in translation), оскільки про жодні проблеми в міжнародно-правовому співробітництві між ГПУ та нашими американськими партнерами не йдеться. Кращим свідченням цього є повернуті з США в Україну понад 600 тис. дол. США в рамках проваджень, пов’язаних зі згаданими у статті “Нью-Йорк Таймз” провадженнями. Жодних «заборон» виконувати запити про міжнародно-правову допомогу з США не існує в природі! P.S. Ну, і наостанок: американські правоохоронці, – ані ФБР, ані Мюллер, – до ГПУ з жодними запитами про правову допомогу у зв’язку зі справою Манафорта не звертались. Тобто і «забороняти» не було що в принципі…”

А у згаданій статтті йдеться, що в Україні заморозили розслідування чотирьох справ, пов’язаних із колишнім главою виборчого штабу Дональда Трампа Полом Манафортом. І пояснюється це тим, що українські чиновники побоюються образити Трампа і втратити як фінансову підтримку США, так і постачання американської зброї. Видання відзначає, що в США проти Манафорта ведеться судове розслідування за звинуваченням у відмиванні грошей і фінансовому шахрайстві в процесі десятирічного консультування української партії.  У той же час в Україні розслідують чотири справи, в яких фігурує Манафорт, але головний прокурор фактично заморозив їх.

“Випадки дуже чутливі для уряду, який глибоко покладається на фінансову і військову допомогу Сполучених Штатів і гостро усвідомлює огиду Трампа до розслідування з боку спецпрокурора ФБР Мюллера про можливу змову між Росією і його штабом”, – йдеться в статті. Автор Ендрю Крамер зазначає, що рішення припинити розслідування антикорупційний прокурор прийняв “в делікатний момент для України”, коли адміністрація Трампа завершувала плани з продажу протитанкових ракет Javelin Україні.

“Держдепартамент видав ліцензію на вивезення ракети 22 грудня, а 2 березня Пентагон оголосив остаточне схвалення продажу 210 ракет Javelin і 35 пускових установок. Наказ припинити розслідування щодо Манафорта прийшов на початку квітня”, – йдеться в статті. Відносно Манафорта велися розслідування, які стосувалися консультацій для екс-президента Януковича і його “Партії регіонів”, а також їх оплати. У квітневому наказі щодо Манафорта говорилося, що прокуратура не закриває ці 4 справи, але був наказ, який заборонив керівникові департаменту спецрозслідування ГПУ Сергію Горбатюку видавати повістку для отримання показань чи опитування свідків. “У нас немає повноважень продовжувати наше розслідування”, – сказав Горбатюк в інтерв’ю.

Ще одна справа стосувалася колишнього главу Комітету Верховної Ради із зовнішніх зв’язків Віталія Калюжного, який підписав 9 з 22 указів партії про виплату на суму $12,5 млн., призначених Манафорту. Дві інших справи розглядалися щодо юридичної компанії Skadden Arps. Вона за участю Манафорта склала доповідь про докази “провини” головного політичного суперника Януковича Юлії Тимошенко. За два місяці до того, як українська влада заморозили справи, Горбатюк звернувся до офісу американського спецпрокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування про втручання Росії в останні президентські вибори США, з офіційною пропозицією про співпрацю, обмін доказами і висновками.

Горбатюк сказав, що він відправив лист в січні і не отримав відповіді, але тепер пропозиція була б спірною, оскільки він втратив повноваження для розслідування. 

Видання наводить слова члена парламенту Володимира Ар’єва: “Ми всіляко уникаємо роздратування провідних американських чиновників. Ми не повинні зіпсувати стосунки з адміністрацією”. (“In every possible way, we will avoid irritating the top American officials,” Mr. Ariev said in an interview. “We shouldn’t spoil relations with the administration.”)

(Допомагала у підготовці матеріалу з Києва Юлія Мендель, Iulia Mendel)

Пол Манафорт – в центрі. Фото The New York Times