Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

У Європі – понад 4 млн. внутрішньо переміщених осіб (в Україні – 1,5 млн.)

Звертаючись до ПАРЄ в якості Спеціального доповідача ООН з питань прав людини внутрішньо переміщених осіб (ВПО), Сесилія Хіменес-Дамар підкреслила, що у поточному році відзначається 20-а річниця Керівних принципів щодо ВПО. Ці принципи, за її словами, залишаються визнаними на міжнародному рівні рамками для вирішення і врегулювання внутрішніх переміщень з акцентом на «суверенітет як відповідальність» (sovereignty as responsibility).

Ці принципи, наголосила пані Сесилія Хіменес-Дамар (Cecilia Jiménez-Damary), регулюють долю ВПО у всіх ситуаціях (включаючи конфлікти, стихійні лиха і порушення прав людини), а також підкреслюють, що захист прав ВПО «ґрунтується на основній відповідальності держав за створення правових, політичних та інституційних рамок та заходів щодо допомоги й захисту, спрямованих конкретно на ВПО».

Тим не менш, сказала вона, є додаткова відповідальність з боку міжнародної спільноти, громадянського суспільства та інших суб’єктів. «Я хотіла би скористатися можливістю, щоб підкреслити: права людини цих насильно переміщених осіб повинні бути захищені в будь-який час, незалежно від того, де знаходяться ці особи», – зауважила Сесилія Хіменес-Дамар.

У Європі понад чотири мільйони осіб відірвані від своїх осель в межах своїх країн через збройні конфлікти та насильство. І їх гуманітарні потреби і права, заявила Асамблея, вимагають більшої уваги і узгоджених зусиль. Прийнявши резолюцію на основі доповіді Кілліона Муньями (Killion Munzele Munyama, Польща), парламентарії підкреслили, що депортація або насильницька передача цивільного населення є злочином проти людства.

На думку профільного комітету, держави-члени повинні визнати і забезпечити дотримання прав людини ВПО відповідно до Європейської конвенції про права людини та інших міжнародних договорів, в той же час реагуючи на їх гуманітарні та соціальні потреби.

На думку парламентаріїв, рішення Європейського суду з прав людини повинні бути виконані повністю і без затримок, а національна політика повинна проводитися в руслі захисту людей, змушених жити, – іноді довго, – в інших регіонах країни, будучи відірваними від своїх осель.

Фото офіційного сайту ПАРЄ

Як повідомляє Міністерство соціальної політики, станом на 25.01.2018 в Україні офіційно зареєстровано 1 492 970 внутрішньо переміщених осіб.