Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Єльченко: напад РФ на Україну – початок всесвітньої гібридної війни

Заявлені російським президентом Путіним ще в 2007 році плани про руйнування однополярного світу переросли в криваву агресію РФ проти Грузії, напад на Україну та, зрештою, у гібридну війну світового масштабу. Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, виступаючи в середу в Принстонському університеті.

“Гібридна війна, яку веде Росія проти України, поступово перетворюється на всесвітню гібридну війну. Вона ведеться на всіх рівнях, на різних полях битв та з різною інтенсивністю”, – підкреслив український високопоставлений дипломат. У цьому зв’язку він нагадав про виступ Путіна під час Мюнхенської конференції з питань безпеки в 2007 році, коли російський лідер висловив несприйняття однополярності світової політики та по суті “розкрив свої агресивні плани з підриву цивілізованого світу”.

Зрештою, масштабна мілітаризація російського режиму та готовність “застосовувати будь-які інструменти для просування своєї реваншистської програми попри людські втрати” призвели до кровопролиття в Грузії в 2008 році. У 2014 році, через окупацію Криму та військовий наступ на сході України, Росія поклала початок “нехтуванню встановлених принципів міжнародних відносин на основі Статуту ООН”.

Зараз Москва перетворює Крим на величезну військову базу – з сухопутними, повітряними та військово-морськими компонентами, використовуючи її як платформу для своїх військових втручань в інших місцях, зокрема, в Сирії. Втім, агресія Росії проти України не обмежується Кримом: вона продовжується на сході України. Причому в Москві продовжують заперечувати присутність солдат і офіцерів на Донбасі, виправдовуючи їхню фактичну наявність тим, що вони начебто перебувають “у відпустці”.

“Неправомірні дії Росії, а також безперервна пропаганда, дезінформація, підроблені новини та інші гібридні інструменти застосовуються Росією щодня в безперервному режимі”, – підкреслив постійний представник України при ООН. Попри постійні провокації РФ, Україна продовжує докладати зусиль на захист власного суверенітету й територіальної на основі Міжнародного права.

“Ми твердо віримо, що тільки через закон можна впоратися з режимом, який ставить себе поза законом”, – зауважив Єльченко. У цьому зв’язку він наголосив, що Україна ініціювала розгляд справ відносно дій РФ у Міжнародному кримінальному суді, Міжнародному суді ООН, а також арбітражний розгляд в межах Конвенції ООН з Морського права.

Світлини Постійного представництва України при ООН