Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Трамп жорсткий до Росії, але хоче порозумітись

Дружба США та країн Балтії міцна, а її свідками є цілий світ. Про це заявив Дональд Трамп у ході зустрічі із лідерами Естонії – Керсті Кальюлайд, Латвії – Раймондсом Вейонісом і Литви – Далією Грибаускайте. В центрі уваги були питання збільшення безпеки, ділові відносини, торгівля і культурне партнерство між США і трьома країнами Балтії, які є членами НАТО.

Коментуючи подію, речниця Державного департаменту США Гедер Науерт (Heather Nauert) заявила, що США мають намір продовжувати міцне партнерство з Естонією, Латвією та Литвою у сфері посилення енерегтичної безпеки та збагачення відносин між народами.

У ході зустрічі президент США відзначив, що він, як ніхто інший жорстко ставиться до Росії, але наголосив на тому, що готовий до кращих стосунків із Москвою і вважає їх можливими. Президент США заявив, що порозуміння Америки з Росією “було би позитивом, а не негативом”. “І всі погоджуються із цим, окрім дуже дурних людей”, – наводять ЗМІ слова президента США.

Трамп також особисто привітав країни Балтії із 100-річчям незалежності та, серед іншого, поставив їх у приклад іншим членам НАТО, за виділення на оборонні видатки щонайменше 2% ВВП.

Відзначається, що президент США підтримує посилення зусиль з покращення оборони та безпеки членів НАТО у Балтійському регіоні. Наголошено на сприянні президента США диверсифікації джерел енергії країнами Балтії. 

Фото “Голосу Америки”