Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Category Archives: Комітет у закордонних справах ВР

Заява Комітету у закордонних справах у зв’язку з припиненням дії Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності

Комітет Верховної Ради України у закордонних справах засуджує дії Російської Федерації, які призвели до припинення дії Договору між США та СРСР про ліквідацію їх ракет середньої і малої дальності від 8 грудня 1987 року (Договір про РСМД). Комітет з розумінням ставиться до рішення США, як реакцію на порушення Договору з боку Російської Федерації

Комітет у закордонних справах затвердив постанову про відставку Клімкіна

Комітет у закордонних справах затвердив постанову про відставку Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ. Про це повідомив член Комітету у закордонних справах Володимир Ар’єв у коментарі кореспонденту УНН.

Володимир Ар’єв про дебати у ПАРЄ 10 квітня 2019 р

Голова Комітету Ганна Гопко взяла участь у зустрічі з представником Комітету Сенату з питань збройних сил і безпеки Джоні ЕРНСТ

20 лютого 2019 року Голова Комітету Г.Гопко взяла участь у зустрічі з легендарною жінкою, яка служила в армії своєї країни, гідним політиком, майбутнім партнером по НАТО та справжнім другом України – представником Комітету Сенату з питань збройних сил і безпеки, Сенатор США пані Джоні ЕРНСТ.- передає Комітет у закордонних справах.

Рада провалила ратифікацію Конвенції РЄ про доступ до офіційних документів

Верховна Рада не змогла ратифікувати Конвенцію Ради Європи про доступ до офіційних документів, укладеної 18 червня 2009 року.

За ухвалення відповідного законопроекту №0195 в цілому проголосувало 190 депутатів, за направлення на доопрацювання в комітет – 197, за повернення Президенту – 210 

Чергове засідання Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття»

На черговому засіданні Комітету ВР у закордонних справах 20 червня 2018 року (вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15) буде розглянуто проект закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації (реєстр. №0182, КМУ).

Зустріч з державним міністром МЗС ФРН

Сьогодні, 18 червня 2018 року, відбулася зустріч голови Комітету ВР у закордонних справах Ганни Гопко з державним міністром МЗС ФРН Міхаелєм Ротом, під час якої було обговорено поточний стан реформ в Україні, ухвалення важливих законів, зокрема про Антикорупційний суд. «Ще одним знаковим рішенням парламенту має стати очікуване голосування цього тижня за законопроект про Національну безпеку та оборону», – зауважила Гопко.

Гопко про загострення ситуації в Азовському морі

В Комітеті ВР у закордонних справах очікують реакції МЗС на загострення ситуації в Азовському морі. Голова комітету Ганна Гопко заявила на засіданні погоджувальної ради голів фракцій і депутатських груп парламенту: “Де денонсація угод, інвентаризація договірно-правової бази, обіцяна президентом? Щось я не бачу роботи МЗС”.